Futboll Premier League Sport

PAS 5 MINUTA LOJË/ Bernardo Silva shënon me një gjuatje fantastike jashtë zone (VIDEO)

Manchester City ka zhbllokuar ndeshjen kundër Fulham-it falë Bernardo Silva-s.

Portugezi ka dërguar topin në rrjetë me një gjuajtje të saktë nga jashtë zone në minutën e pestë.

Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 32-të të Premier League.

Related posts

A DO TË VAZHDOJË ME PORTUGALINË? Ronaldo jep këtë përgjigje pas triumfit në Ligën e Kombeve

Delo.autor

Chelsea me sytë nga Seria A, ofertë zyrtare për yllin e Romës

Sadik.Autor

ZBULOHET SKANDALI NGA GJERMANIA/ Fitojnë dhe festojnë me prostituta, ekipi turk shtang tifozët

Delo.autor

Leave a Comment