Futboll Sport

PËRFUNDON GRUMBULLIMI TEK ARGJENTINA/ “Pleshti” do të kthehet të luajë me kombëtaren pas… (FOTO)

Leo Messi është grumbulluar me kombëtaren argjentinase për miqësoret e ardhshme që bardhekaltrit do të luajnë kundër Venezuelës dhe Marokut.

Numri 10-të i Barcelona-s nuk ka luajtur me përfaqësuesen që nga Kupa e Botës 2018-të. Më saktësisht, “Pleshti” do të kthehet të luajë me kombëtaren pas 250 ditësh.

Kjo është lista e plotë e lojtarëve të grumbulluar nga trajneri Scaloni:

Related posts

ÇFARË NDRYSHIMI! Mohamed Salah pasi festoi titullin me Liverpool, vendos të qethë flokët (FOTO)

Delo.autor

JO RADHË TË GJATA PËR AUTOGRAFE/ Ky sportist i sumos jep zgjidhje… (VIDEO)

Isa.Autor

15 PIKË ME PËRMBYSJE/ Tirana “ringjallet” 5 herë brenda sezonit

Delo.autor

Leave a Comment