Champions League Futboll Sport

TRE GOLAT NË CHAMPIONS/ Zidane flet për Ronaldon: Ndjeva një…

Zinedine Zidane ka thënë se nuk është befasuar aspak nga paraqitja e Cristiano Ronaldos kundër Atletico Madrid.

Trajneri francez që me Ronaldon te Real Madrid ka fituar të gjithë tituj, është pyetur për paraqitjen e 34 vjeçarit në ndeshjen kundër Atleticos.

“Ndjeva admirim për paraqitjen e tij, por nuk u befasova. Cristiano ka dhënë më të mirën gjithmonë, është për t’i hequr kapelen…”, është përgjigjur shkurt Zidane.

Zinedine Zidane, debutimin e dytë si trajner te Real Madrid e regjistron të shtunën në Bernabeu kundër Celta Vigos.

Portugezi të martën zhvilloi një ndeshje të paharruar, ku me tre golat përmbysi rezultatin dhe kualifikoi Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Related posts

Ylli i Milanit: Për mua Messi është si personazh i PlayStation, e shoh në TV por s’e kam takuar kurrë

Sadik.Autor

SIMULIM ALLA NEYMAR/ Futbollisti algjerian “pushton” rrjetin, ja episodi i turpshëm (VIDEO)

Delo.autor

Presidenti Scaroni: GATTUSO mos të trembet nga CONTE, MILANIN e rikthejmë në…

Isa.Autor

Leave a Comment