Futboll La Liga Sport

BARCELONA-ATLETICO MADRID/ Messi titullar në këtë superndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për super ndeshje e La Ligas ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madridit.

Katalanasit presin në shtëpinë e tyre miqtë nga Madridi, për kryendeshjen e javës së 31-të në kampionatin spanjoll.

Barcelona kryeson La Ligan me 8 pikë më shumë se skuadra e Simeones.

Barça:

Atletico:

Related posts

‘Një gabim i vetëm na ndëshkoi’. Kjo është deklarata e Contes pas sfidës me Barçën

Q.Autor

Trashi: Derbi na bëri kampionë të dyfishtë, karakterin s’e ndryshoj dot

bora.autor

PREKËSE/ AGUERO fton në shtëpinë e tij tifozin 10 vjeçar që vuan nga KANCERI (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment