Futboll Ligue 1 Sport

ÇUDIA VJEN NGA FRANCA/ Lojtari i Lyonit debaton me tifozin që lëshon akuza (VIDEO)

Një ngjarje interesante ka ndodhur të dielën pas ndeshjes Lyon – Angers.

Edhe pse Lyoni e fitoi ndeshjen tifozët nuk ishin të kënaqur me paraqitjen dhe futbollisti Marcelo pati një duel verbal me tifozët të cilët e akuzonin që nuk po jep maksimumin.

Marcelo: “Unë luaj për ju”, tifozët ultras: “Jo, ti nuk e respekton fanellën”

Lyoni para fitores me Angers kishte humbur 3 ndeshje rresht duke humbur praktikisht edhe mundësinë për kualifikim direkt në Champions League.

Related posts

Katalanasi “shfrynë” ndaj REALIT/ Me VAR do të kisha dy Champions League

Isa.Autor

“TREGU” I MERKATOS “KUQEZI”/ Klubi i Premier League kërkon portierin e Milanit…

Delo.autor

BOTËRORI 2022/ “Tulipanët” përfitojnë një penallti, Depay nuk fal nga pika e bardhë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment