Champions League Futboll Sport

DO TË FESTOSH NËSE SHËNON NDAJ LIVERPOOLIT? Suarez jep përgjigjen epike

Luis Suarez do të festojë nëse shënon kundër Liverpoolit.

Sulmuesi uruguaian do të rikthehet të luajë për herë të parë në ‘Anfield Road’ pas largimit nga Liverpooli në vitin 2014.

Tashmë një sulmues i Barcelonës, Suarez do të sfidojë Liverpoolin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

“Kam kujtime të bukura si lojtar i Liverpoolit, por nëse shënoj do të festoj. Do të mbroj me krenari ngjyrat e Barcelonës”, tha 32-vjeçari gjatë një interviste për ‘DailyMail’.

Related posts

​MAKINA E PRODHIMIT TË PARAVE/ Përfitimet marramendëse të Dortmundit nga shitja e goleadorëve

Delo.autor

Asensio nuk rikuperohet me kohë, Reali me gjashtë mungesa të mëdha (FOTO)

Q.Autor

Icardi dhe Dybala ‘përjashtohen’ nga Argjentina

Q.Autor

Leave a Comment