Futboll Premier League Sport

FALË GAFËS SË PORTIERIT/ Aubameyang zhbllokon sfidën për Arsenalin (VIDEO)

Pierre-Emerick Aubameyang ka treguar dinakërinë e tij teksa ka kaluar Arsenal në avantazh ndaj Watford.

Ai ka ruajtur lëvizjen e portierit Foster dhe ka vrapuar me shpejtësi drejt tij duke bllokuar goditjen e gardianit, me topin që shkon në rrjetë.

Një minutë pas golit, Troy Deeney ka dalë nga fusha me karton të kuq pas këtij incidenti:

Related posts

Manchester United transferon Gareth Bale në “‘Old Trafford”

Sadik.Autor

BUZËQESH PANUCCI/ Asist fantastik i Memushajt, Peskara fiton e rrëmben vendin e parë (VIDEO)

Isa.Autor

Argjentina, trajneri Scaloni: Situata e Icardi-t te Inter na penalizon

Delo.autor

Leave a Comment