Futboll Ndeshjet Live Premier League

FALË GAFËS SË PORTIERIT/ Naby Keita kthen Liverpoolin në lojë (VIDEO)

Liverpool-i ka barazuar 1-1 ndeshjen kundër Southampton-in në minutën e 36-të.

Goli ka ardhur nga një goditje me kokë e Naby Keita, e cila nuk ka qenë shumë e fortë, por ndërhyrja e vonuar dhe e gabuar e portierit të vendasve ka bërë që topi të përfundojë në rrjetë.

Miqtë tani do të vihen në  kërkim të golit të dytë që do t’i dhuronte atyre kreun e renditjes së Premier League.

Related posts

MUAJI I FERRIT/ Lojtari i Sportingut i provon të gjitha. Penallti, të kuq dhe autogol (VIDEO)

Delo.autor

Publikohen formacionet zyrtare për sfidën mes Interit e Veronës

Sadik.Autor

”NUK ISHTE GJEST I BUKUR”/ Del Piero flet për largimin e Cr7 nga stadiumi

Delo.autor

Leave a Comment