Futboll Seria A Sport

GEONA-INTER/ Rikthehet Icardi pas 2 muajsh në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Sot në orën 21:00 Interi do të luajë në transfertë kundër Genoas në ndeshjen e vlefshme për javën e 30 në Serie A.

Për skuadrën që drejtohet nga Luciano Spalletti, pas gati dy muajsh nga minuta e parë do të startojë sulmuesi Mauro Icardi.

Related posts

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Ish e dashura e NEYMARIT “mahnit” Instagramin (FOTO)

Isa.Autor

DEKLARATA PAS FITORES NDAJ CARDIFF/ Klopp: Djemtë u treguan të jashtëzakonshëm, mënyra si…

Delo.autor

Perez, presion Ronaldos: Të marrë përgjegjësitë e largimit para tifozëve

Isa.Autor

Leave a Comment