Futboll Seria A Sport

KËRKOHET NGA SHUMË KLUBE TË MËDHA/ Antonio Conte në dilemë për të zgjedhur ekipin që bind

Antonio Conte ka konfirmuar se do të rikthehet në futboll në sezonin tjetër, te një klub me një projekt që do ta bindë atë.

Trajneri italian është i papunë që pas largimit nga Chelsea verën e kaluar, me Interin, Romën dhe Milanin, që interesohen për shërbimet e tij.

Ish-trajneri i Kombëtares së Italisë, po ashtu është përmendur si një kandidat potencial për të marrë drejtimin e Real Madridit, kur posti i trajnerit te kjo skuadër ishte bosh.

“Unë ende nuk e di se ku do të shkoj. Por sigurisht që unë do të zgjedh një ekip që ka një projekt që më bind mua”, deklaroi Conte.

Related posts

I DHA FITOREN E KUPËS SË BOTËS GJERMANISË/ Gotze: Goli në finalen e Botërorit ma vështirësoi…

Delo.autor

SYNON PËRFORCIME TË MËDHA NË VERË/ Juventusi gati të paguajë klauzolën për yllin e Bundesligas….

Delo.autor

PSG-JA NUK NDALET/ Do të tentojë edhe yllin e Francës

Delo.autor

Leave a Comment