Futboll Kupa e Shqipërisë Ndeshjet Live

LIVE/ Kukësi-Teuta, Fillon pjesa e dytë. Durrsakët duan kualifikimin

Kukësi dhe Teuta luajnë ndeshjen e fundit çerekfinale të Kupës së Shqipërisë. Me takimin e parë të përfunduar në barazim 2-2 në qytetin e Durrësit, janë verilindorët që kanë një avantazh nga goli në fushë kundërshtare, por asgjë nuk është e mbyllur.

Në sfidën e “Elbasan Arenës”, trajneri Ndreu e nis me Rexhinaldon e Shkurtajn në sulm nga minuta e parë, ndërkohë që Shkëmbi i beson nga minuta e parë Avdylit e Gashit, ndërkohë që para mbrojtjes gjendet Osmani, me Arapin e Bicajn në qendrën e mbrojtjes.

LIVE | Kukësi-Teuta 0-0 (2-2)

KOMENTI LIVE

46’ Nis pjesa e dytë në Elbasan. Ekipet në fushë ashtu siç mbyllën 45 minutat e para.