Futboll Premier League Sport

MANCHESTER UNITED-CHELSEA/ Mata zhbllokon sfidën për “Djajtë e Kuq”, ja goli (VIDEO)

Juan Mata ka zhbllokuar rezultatin ndaj CHelsea-t në Old Trafford në minutën e 12’ të takimit.

Mesfushori spanjoll ka finalizuar me shumë zgjuarsi pas një aksioni model të Djajve të Kuq.

 

Related posts

EUROPA LEAGUE/ Villarreal fundos Arsenal me dy gola falë dyshes Trigueros-Albiol (VIDEO)

Delo.autor

Arrihet marrëveshja: Talisca te super-skuadra e Series A

Sadik.Autor

ÇUDIA E MERKATOS/ Sporting dhe tre “të arratisurit” me vlerë 200 milionë euro

Isa.Autor

Leave a Comment