Futboll Kategoria Superiore Sport

MBYLLET SFIDA BARAZIM PA GOLA/ Kukësi ndan pikët me “durrsakët”

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kukësit dhe Teutës e vlefshme për javën e 31-të të Kategorisë Superiore. Pavarësisht rasteve të shumta të shënimit, skuadrat nuk arritën të gjenin rrugën e rrjetës, kjo edhe për meritë të portierëve respektivë.

Related posts

Ruud Gullit: Mentaliteti i Milan ndryshoi pas asaj ndeshje

Sadik.Autor

Buzëqesh Barcelona, rikthehet mesfushori Sergio Busquets

Sadik.Autor

YLLI 105 MILIONËSH/ Pogba do të largohet në janar

Isa.Autor

Leave a Comment