Futboll Sport

PARA NDESHJES CHAMPIONS/ Dembele i gatshëm për duelin kundër Manchester United

Ousmane Dembele e ka marrë dritën jeshile për të luajtur kundër Manchester United në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions Leagues.

Anësori francez u lënduar në ndeshjen e fundit të klubit katalonas në Ligën e Kampionëve kundër Lyonit, por tani Ernesto Valverde do ta ketë të gatshëm për ta futur në fushën e blertë.

Shënoi golin e fitores, ja çfarë thotë Son pas ndeshjes
Dembele pati problem me muskulin në kofshën e djathtë por sot ai pritet të luajë si titullar.

Related posts

“NDIZEN GJAKRAT”/ Wanda Nara “thumbon” keq RONALDON: Të ulet dhe ai në stol dhe ta…

Isa.Autor

PSE NUMRIN 26? Ish-kapiteni i Chelseat zbulon arsyen, ja si e fundos tifozin me përgjigjen… (FOTO)

Delo.autor

Dikur veshi fanellën e UÇK-së, sot tifozët e APOEL-it bllokuan transferimin e Kaçes

Q.Autor

Leave a Comment