Futboll Seria A Sport

FLET PËR SITUATËN E LAZIOS/ Igli Tare “karikon” ekipin: Ne nuk kemi asnjë vështirësi, do kërkojmë të…

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, foli për mikrofonët e “Sky Sport”, ku komentoi situatën e ekipit të tij në këtë fazë të fundit të sezonit.

“Ne nuk kemi asnjë vështirësi, të mërkurën do kërkojmë të fitojmë një trofe që skuadrat e tjerat e ëndërrojnë prej vitesh, kështu që nga ana jonë duhet të ketë përqendrim maksimal. Kemi folur me presidentin Lotito dhe trajnerin Inzaghi, dhe ai e di mbështetjen që ka nga klubi. Na duhet përqendrim për fazën finale të kampionatit dhe finalen”, u shpreh Tare.

Related posts

Formacioni i vitit në La Liga dominohet nga Barcelona

Sadik.Autor

“NDIZEN SINJALET” NË SPANJË/ Icardi tek Real Madridi, “Zikaltërit” blejnë sulmuesin e Atalantës

Delo.autor

Marcelo: Jam i lumtur te Reali, dua të vazhdoj të luaj në klubin më të mirë në botë

Isa.Autor

Leave a Comment