Futboll Seria A Sport

GATI PËR REVOLUCIONIN E MADH/ Ja 5 lojtarët e paprekshëm të Juventusit në verë

Liga e Kampionëve për Juventusin tashmë është bërë një “mani”, e cila nëse nuk vjen do të mundojë për shumë kohë “Zonjën”.

Që pas skualifikimit të bardhezinjve nga Ajaksi, drejtuesit janë gati të bëjnë një revolucion të madh. Sipas “Sky Sport”, flitet se drejtuesit i kanë idetë e qarta për merkaton e verës.

Shoqëria bardhezi ka vendour 5 lojtarë, të cilët gjatë verës nuk do të preken. Shezni, Bonuçi, Kielini, Ronaldo dhe Matuidi janë të paprekshmit e “Zonjës”.

Ndërkohë nëse për të gjithë lojtarët e tjerë do të ketë oferta, bardhezinjtë do të ulen për të biseduar.

Related posts

Merr kërcënime me vdekje, Karius arratiset nga Liverpool

Sadik.Autor

SINJAL I MIRË PËR TIFOZËT/ Pochettino: Chelsea është rivali ynë më i madh, jo Arsenali

Isa.Autor

E BUJSHME/ BAYERN kërkon ndryshime në skuadër, synohet sulmuesi i Tottenham

Isa.Autor

Leave a Comment