Futboll Kategoria Superiore Sport

NDESHJA DERBI KRYEQYTETAS/ “Avullojnë” biletat në “Selman Stërmasi”, ja sektorët ku ka ende shitje (FOTO)

Ditën e sotme do të luhet takimi derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Pak minuta më parë klubi pritës, Partizani, ka bërë edhe njoftimin për sa i përket biletave.

Aktualisht bileta që janë ende në shitje ka në sektorin G2, ndërkohë që ditën e sotme janë hedhur në treg edhe biletat për sektorët C1 dhe C2. Në të gjithë zonat e tjera të impiantit “Selman Stërmasi” biletat kanë mbaruar. Më poshtë njoftimi i klubit të kuq:

Related posts

KORONAVIRUSI/ Trajneri Setien: Mendoni për rrezikun që na kanoset dhe qëndroni në shtëpi!

Delo.autor

NJË “BODYBUILDER” I VËRTETË/ Ja transformimi i ish-lojtarit të Barcelonës… (FOTO)

Delo.autor

ZYRTARE/ Prishtina humbet lojtarin e rëndësishëm, ish-futbollisti i Skënderbeut dëmtohet në takimin e fundit

Delo.autor

Leave a Comment