Sport Të tjera

TRAGJIKE NË “WRESTLING”/ Ylli i mundjes vdes gjatë përballjes në ring (VIDEO)

Nje ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë një ndeshjeje të mundjes në Meksikë. Mundësi dhe njëkohësisht aktori me pseudonimi Silver King ka humbur jetën gjatë përballjes në ring.

Çezar Barron ishte i njohur në vendin e tij. 51 vjeçari u rrëzua gjatë një ndeshje dhe mediat raportojnë se ai mund të ketë pësuar atak kardiak. Më poshtë pamjet:

Related posts

3 GOLA NË 13 JAVË KAMPIONAT/ Zbulohet plani i agjentit Raiola, ideohet shkëmbimi i “Bomberit” Piatek me…

Delo.autor

POLEMIKAT PËR PENALLTINË E FITUAR NGA YLLI BRAZILIAN/ Thiago Silva: Neymar? E provokuan dhe ai i ndëshkoi…

Delo.autor

E ARDHMJA E LEROY SANE TEK “BAVAREZËT”/ Manchester City kërkon një shifër të “çmendur” prej…

Delo.autor

Leave a Comment