Futboll Premier League Sport

NERVOZOHET NË STËRVITJE/ Higuain shfaq inatin me gjestin e shëmtuar

Për Gonzalo Higuain, ky sezon mund të thuhet se ka qenë më i keqi i mundshëm.

I endur mes Milanit dhe Chelseat, argjentinasi nuk e gjeti në asnjë moment veten.

Mediat britanike dhe ato italiane kanë publikuar disa pamje nga stërvitja e sotme e Chelseat, ku “El Pipita” ka qenë shumë i inatosur.

Argjentinasi i tërbuar ka debatuar me tone të larta me Pedron dhe bashkëkombasin e tij, Caballero, por nuk dihet se cila mund të ketë qenë arsyeja.

Në një moment Higuain ka gjuajtur topin me inat shumë larg. Duket qartë që “El Pipita”, është shumë nervoz për formën e tij dhe të ardhmen.

Related posts

EURO 2020/ Ja si Franca çau murin “kuqezi” dhe na ndëshkoi (VIDEO)

Delo.autor

Inter nuk lëshon ‘pe’ ndaj Realit, përgatit rinovimin me Icardin

Q.Autor

TEUTA-PARTIZANI/ Shkëmbi si objektiv Europën, Gega luan për prestigj (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment