Futboll La Liga Sport

RAMOS TREGON SI PO RIAFTËSOHET/ Tifozët nuk ia kursjenë kritikat dhe ironitë (VIDEO)

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka ngarkuar një video në Instagramin e tij, ku tregon se si po stërvitet në palestër, me qëllim që të rimëkëmbet nga dëmtimi. Interesant është fakti se kritikat nga tifozët për ekzekutimin e ushtrimit përkatës nuk kanë vonuar shumë të mbërrijnë. Ata shënjestrojnë klubin përmes tij, duke kujtuar sezonin katastrofë që po mbyllet, pa asnjë trofe. Mes komenteve të shumta, që i kanë lënë në këtë postim kapitenit, njëri e ka pyetur: Pse po nxiton të riaftësohesh, çfarë të ka mbetur për t’u fituar këtë sezon?! Ironi ka pasur edhe rreth pozicionit të të stërviturit, në një sallë force, në rastin konkret (mos të shpëton ndonjë…)

View this post on Instagram

Always 🆙️ #HalaMadrid

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

Related posts

Legjenda e Romës reagon pas hedhjes së shortit: Edhe vitin e shkuar menduam që…

Isa.Autor

LIGA E KOMBEVE/ Kosova barazon me Ishujt Faraoe, por mban kreun e grupit. Ja klasifikimi

Isa.Autor

SKEDINA E DITËS/ Sot e keni një mundësi të artë për të bërë shumë para, hidhini një sy (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment