Futboll Sport

Varane: Do të vazhdoj të qëndroj te Reali

Raphael Varane ka konfirmuar se do të qëndrojë te Real Madrid edhe sezonin tjetër, për të ndihmuar skuadrën që të rikuperohet pas një sezoni dëshpërues.

Unë do të mbetem këtu edhe vitin e ardhshëm. Jam i sigurt se do të riaktivizojmë emocionet e forta”, ka thënë Varane për ‘Marca’.

Chiellini e thotë në formë batute: Në shtator do ta marr unë drejtimin e Juventusit
Real Madrid zhvilloi një sezon të dështuar pasi përfundoi i treti në La Liga, ndërsa u eliminua shumë shpejt nga Champions League dhe Kupa e Mbretit.

Related posts

“KAM TAKUAR…”/ Ish e dashura e Panuccit gjen njeriun e zemrës, zbulohet data e martesës me kirurgun …

bora.autor

Pogba dhe Raiola reagojnë pas deklaratës së Guardiola

Sadik.Autor

ZYRTARE/ LEGJENDA E REALIT emërohet zëvendëstrajner i SALAH dhe Egjiptit

Isa.Autor

Leave a Comment