Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

ZBARDHET LISTA E KOMBËTARES U-21/ Alban Bushi grumbullon për sfidën me Turqinë talentin e Chievos…

Alban Bushi ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për takimin e rradhës së kombëtares U-21 për ndeshjen zyrtare me Turiqinë në datën 7 qerhsor.

Bushi

Gjithashtu kuqezinjtë kanë planifikuar edhe 2 miqësore, të dyja ndaj Uellsit, përkatësisht në datat 9 dhe 11 qershor. Bie në sy grumbullimi i Angelo Ndreckës, talentit të Kievos. Ndërkohë, Patrik Bardhi i Kastriotit ka marrë një ftesë për herë të parë nga Bushi. Më poshtë lista e plotë:

lista

Related posts

PA TRE TITULLARË NË EKIP/ Befason Pochettino: Kam më shumë sulmues nga sa mendoni

Delo.autor

E PABESUESHME/ INTERI duhet të HUMBASI në “Camp Nou”, që të FITOI Championsin

Isa.Autor

Një gjerman do të gjykojë gjysmëfinalen e Championsit

Sadik.Autor

Leave a Comment