Gossip

20 VJETORI I ÇLIRIMIT TË KOSOVËS/ Lorik Cana ka dy fjalë për Bill Clinton (FOTO)

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, sot ka mbërritur në Kosovë për tu bërë pjesë e festimeve të  20 vjetorit të çlirimit nga forcat serbe dhe hyrjes së trupave të NATO-s.

Futbollisti Lorik Cana përmes një postimi në “Instastory”, ka publikuar një fotografi nga arritja e Clintonit ku dhe nuk kursen mirnjohjen për rolin që ai luajti në çlirimin e vendit.

“Njeriu është kthyer!!! Bill Cilnton përgjithmonë mirënjohës. 1999-2019”, ka shkruar Cana.

Kjo është vizita e dytë në Kosovë e ish presidentit amerikan Bill Clinton.

Related posts

(FOTO) Kahili Blundell, kur UFC e humbet brutalitetin

Q.Autor

I LIDHUR ME FEMRAT MË SEKSI TË EKRANIT/ Këto janë 5 moderatoret që i “mori në qafë” Bekim Balaj: Nga Ilda Bejleri…(FOTOT)

bora.autor

FAMA E RONALDOS/ Portugezi mundohet të fshihet, milanezët e rrethojnë (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment