Futboll Ligue 1 Sport

A DO TRANSFEROHESH NË MADRID? Ja gjesti me kokë i Mbappe që zbulon të ardhmen (VIDEO)

Kylian Mbappe siç duket është mërzitur nga spekulimet e medieve të cilat prej kohësh po flasin një transferim të tij drejt Real Madridit.

20-vjecari ka kohë që lidhet me një kalim të mundshëm në “Bernabeu” dhe sa herë u jepet rasti gazetarëve, ia bëjnë këtë pyetje talentit francez.

Së fundmi, ai u pyet “A është e mundshme të shkosh në Madrid?” nga Sergio Quirante i “Golazo de Gol” në zonën Mix pas ndeshjes miqësore me Bolivinë dhe reagimi i Mbappes ishte vërtetë i ftohtë.

Gjesti i tij tregon se është lodhur nga fjalë boshe dhe sezonin e ardhshëm do të vijojë të qëndrojë tek skuadra e Paris Saint Germanit.

Related posts

TRIUMFOI NË DERBIN E MADONINËS/ Flet trajneri Conte: Ndeshja ndaj Slavias na ndihmoi, nuk kam fjetur…

Delo.autor

FLET PËR PLANET NË TË ARDHMEN/ Mourinho “zbulon”: Kam filluar të mësoj gjuhën…

Delo.autor

TRONDITET LIVERPOOL/ Vjen konfirmimi, “Të Kuqtë” pa liderin kryesor kundër Atleticos!

Delo.autor

Leave a Comment