Sport Të tjera

ARRITI SUKSESIN HISTORIK NË “MINSK 2019″/ Majlinda Kelmendi: Ja kujt ia dedikoj medaljen e artë (VIDEO)

Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Europiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë.

Ajo këtë medalje ia ka dedikuar djalit të tezez, futbollistit Labinot Harbuzit i cili ishte motivi i saj për tu bërë kampione.

E ftuar në “Zona B” në Klan Kosova, Majlindën e kanë tradhtuar emocionet dhe ka shpërthyer në lot.

Labinot Harbuzi, futbollist me prejardhje nga Kosova që kishte veshur fanellën e grupmoshave të Suedisë, por më 11 tetor të vitit të kaluar ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare.

Related posts

HUMBJA NDAJ CRYSTAL PALACE/ Guardiola: Kur fitoj jam gjeni, kur humb…

Delo.autor

I URUAN VDEKJEN E FËMIJËVE/ Bounçi nuk përmbahet në reagimin e tij

Isa.Autor

POLICIA NDËRHYN TEK KLUBI MALAGA/ Tjetër skandal i drejtuesve, Bare e Sadiku drejt…

Delo.autor

Leave a Comment