Champions League Futboll Sport

HIDHET SHORTI/ Partizani kundër kampionëve azerë. Shkëndija me fat…

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për turin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve. Partizani dhe Shkëndija kanë mësuar kundërshtarët që do të kenë përballë në këtë raund të parë.

Related posts

“Milani kalon në kriza”/ Mund të detyrohet të shesë yjet më të mëdha

Sadik.Autor

“EURO 2020″/ Triumfi i Holandës ndaj Maqedonisë së Veriut, ja cili është zgjedhur lojtari i ndeshjes nga UEFA

Delo.autor

E pabeshueshme/ Ja kush janë dy idhujt e Mohamed Salah?

Sadik.Autor

Leave a Comment