Futboll La Liga Sport

LARGIMI NGA BARCELONA NË PIKËPYETJE/ Coutinho i çorodit të gjithë kur flet për klubin e ardhshëm

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, e ka lënë në pikëpyetje të ardhmen e tij.

Braziliani që nuk po kalon momente të mira te Barcelona dhe gjatë merkatos së verës ai mund të zgjedhë largimin.

“Nuk e di se a do të vazhdoj me Barcelonën”, tha fillimisht ai.

“Askush nuk e di për të ardhmen dhe aktualisht jam i fokusuar të luajë me ekipin kombëtar në Kupën e Amerikës”, përfundoi ai.

Coutinho mund të largohet nga Barcelona për te Paris Saint-Germain, si pjesë e shkëmbimit me Neymar që kërkon rikthimin në “Camp Nou”.

Related posts

DËSHTIMI NË FINALEN CHAMPIONS/ Neymar i tronditur uron ekipin e gabuar, përgjigjja perlë e gjermanëve

Delo.autor

MBLEDHJE URGJENTE TE BARCELONA/ Ksavi premton: Do të jemi si Bajerni

Delo.autor

RIBERY FUTET MIK/ Fiorentina synon dy shokët e tij!

Delo.autor

Leave a Comment