Futboll Gossip Sport

MË NË FUND/ Ndërpreu finalen e madhe pasi hyri në fushë gjysmë nudo, bjondja seksi tregon arsyen e vërtetë

Përfundimi i Ligës së Kampioneve do të mbetet i paharrueshëm, por jo nga fakti se fitoi titullin, sa bukuroshes që vrapoi në fushë.

Vajza ishte e veshur shumë pak, ajo kishte vetëm një kostum banje në të cilën kishte një mbishkrim të reklamës.

Kinsey Wolanski, vajzë që vrapoi në fushë në fillim të lojës, tani ka vendosur të flasë për këtë incident.

“Unë nuk mund të imagjinoja gjithçka që do të më ndodhte. Ndihem mirë dhe jam shumë mirënjohëse”, tha bukuroshja.

Ajo shpjegoi se pse vendosi ta bënte këtë. “E bëra atë vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë. Dua atë ndjenjë adrenalinën duke rrjedhur nëpër venat. Nuk mund të mendoj kurrë se do të merrja shumë mesazhe mbështetjeje dhe e gjitha kjo është e pabesueshme”, tha modelja per Miror.

Related posts

FLET PËR DËMTIMIN DHE MUNGESËN NË KOMBËTARE/ Sulmuesi Sadiku rrëfen: Më ka bërë përshtypje tifozeria e…

Delo.autor

Ronaldo ‘me zemër të madhe’, financon ndërtimin e një spitali pediatrik në Kili

Q.Autor

Parisi fiton pa Neymar-Mbappe/ Mbetet perfekt me “magjinë” e Cavanit (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment