Futboll La Liga Sport

MERKATO E BUJSHME/ Januzaj bën hapin e jetës, drejt trasferimit tek klubi…

Emri i Adnan Januzajt mund të kthehet në modë për disa skuadra në këtë merkato vere. Belgu, me origjinë shqiptare, në fakt, sipas asaj që shkruan “El Mundo Deportivo”, i ka bërë me dije Real Sociedad se nuk dëshiron më të qëndrojë.

Shumë skuadra të interesuara për të, sipas gazetës spanjolle. Mes tyre, Milani, Sevilla, Ajax dhe PSG.

Nëse do të bëhej kjo e fundit, sigurisht do të ishte hapi i jetës, edhe pse duket si përrallë, në fakt…

Kjo ndoshta lidhet me faktin e largimit te Julian Draxler, ndaj pasuesi mund të jetë belgu, duke pranuar stolin.

Related posts

ISHTE DUKE SHKUAR NË QENDRËN STËRVITORE/ Futbollisti i Manchester United përfshihet në aksident me makinë (FOTO)

Delo.autor

Trajneri i Tiranës reagon për eleminimin e Argjentinës: Më falni miqtë e mi

Sadik.Autor

BEFASON SUEDEZI/ Ka luajtur me të dy ekipet, ja cilin zgjedh IBRA në derbin Inter-Milan

Isa.Autor

Leave a Comment