Futboll Seria A Sport

PARASHIKON TË ARDHMEN E TIJ/ Mourinho rikthehet të flasë për Interin: Brenda dy viteve do të…

José Mourinho promovon Interin e ri të Contes. Në të vërtetë, është pikërisht tekniku i Tripletës që parashikon një kthim në mesin e të mëdhenjve të Europës interistëve në një kohë të shkurtër:

“Interi tashmë ka një ekip të mirë, ka një projekt të ri dhe ka shumë para për të investuar” deklaroi Portugezi pas ndeshjes Tottenham-Liverpool në mikrofonët e BeInSports.

“Unë mendoj se në dy vjet mund të synojnë Ligën e Kampionëve”. Nga ana tjetër, Murinjon ekipet favorite për të fituar Championsin vitin e ardhshëm janë pretendentët e zakonshëm: “Juventus, Bayern, Psg, City, Barcelona, Real, Atletico dhe Liverpool: në mes këtyre do të dalë fituesi i ardhshëm.

Po Chelsea? Vështirë pasi që e ka merkaton e bllokuar “.

Related posts

INCIDENT DIPLOMATIK/ Kombëtarja turke pritet në mënyrë skandaloze në Islandë (VIDEO)

Delo.autor

TRANSFERIMI TEK “DJAJTË E KUQ” NË DYSHIM/ Paulo Dybala kërkon këshillën e Ronaldos, ja çfarë i thotë portugezi

Delo.autor

Suedi-Zvicër, formacionet zyrtare. Ja sa shqiptarë zbresin në fushë (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment