Futboll Sport

ROVISHATË “ALLA IBRAHIMOVIC”/ Cavani gol të çmendur në Kupën e Amerikës (VIDEO)

Uruguai shkatërroi 4-0 Ekuadorin në ndeshjen debutuese në Kupën e Amerikës.

Gjatë pjesës së parë Edison Cavani realizoi një supergol duke ekzekutuar në mënyrë perfekte rofishatën brenda zonës.

“Ylli” i PSG-së realizoi një gol “alla Ibrahimovic”, ndërsa golat e tjerë u shënuan nga Lodeiro, Suarez dhe autogoli nga Mina Meza.

Related posts

KJO NUK PRITEJ/ NEYMAR sinjale RIKTHIMI, te BARÇA nisin të shpresojnë

Isa.Autor

ME GISHTAT TË BASHKUAR/ Ikardi harron Uanda Narën, hidhet në krahët e të dashurës së re (FOTO)

bora.autor

Jo vetëm Çani, ja lojtarët që kanë zhgënjyer më shumë këtë sezon në Superiore

Q.Autor

Leave a Comment