Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

SFIDA ELIMINATORE ISLANDË-SHQIPËRI/ Ja sa tifozë tifozë shqiptarë do të jenë në “Reykjavík”

Kombëtarja ka kryer sot stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërmes ndaj Islandës.

Mungesa e vetme është ajo e mbrojtësit Mërgim Mavraj.

Të pranishëm për këtë ndeshje do të jenë rreth 9 mijë tifozë si dhe 200 tifozë shqiptarë.

Deri më tani është ky numër zyrtar për tifozët që do të ndjekim takimin e nesërm.

Stërvitja e kombëtares do të zgjase rreth 60 minuta.

Gjatë seancës stërvitore të pranishëm janë edhe drejtuesit e FSHF-së më në krye presidenin Duka.

Related posts

I BEFASUAR NGA ALLEGRI DHE CR7/ Ylli i Juventusit: Nuk kisha luajtur kurrë kështu, plani i tij ka…

Delo.autor

E BUJSHME/ JUVENTUSI nuk ndalet, kërkohet akordi me “yllin” e kampionavë ANGLEZ

Isa.Autor

PO SHKËLQEN NË BUNDESLIGA/ Rashica, shqiptari me vlerën më të madhe në treg

Delo.autor

Leave a Comment