Futboll Premier League Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Manchester United nënshkruan me talentin e Premier…

Marrëveshja midis Manchester United dhe Swansea për transferimin e yllit 21-vjeçar, Daniel James, është kryer.

Pas lajmeve të ditës së djeshme nga “skysports” se ai ishte duke kryer vizitat mjekësore, tashmë është bërë çdo gjë konkrete.

Shuma e transferimit është rreth 17 milion euro (duke përjashtuar bonuset).

Lojtari ka nënshkruar një kontratë që e lidh me klubin e “Djajve të kuq” deri në vitin 2024.

Related posts

VDEKJA E KOBE BRYANT/ Bashkëshortja e legjendës së NBA: Sikur të kthehesha në atë mëngjes 26 janari…

Delo.autor

GJIMSHITI IZOLOI IBRAN/ Ja si e vlerësojnë mediat italiane mbrojtësin shqiptar

Delo.autor

NDRYSHIM I PLANEVE PËR TË ARDHMEN/ Kampioni i botës përgatit lamtumirën: Kam vendosur të ndryshoj

Delo.autor

Leave a Comment