Champions League Futboll Sport

SFIDA ME “DEMAT” NË CHAMPIONS/ Klubi Qarabag arrin akordin me ish-sulmuesin e Serie A…

Në vigjilje të sfidës me Partizanin në turin e parë të Champions League, ekipi i Qarabagut vijon punën edhe për përforcimet në merkato.

Ditën e sotme, azerët kanë zyrtarizuar marrëveshjen me një emër të njohur në Itali dhe në Spanjë.

Bëhet fjalë për 28-vjeçarin Jaime Romero. Sulmuesi i djathtë, sezonin e fundit është aktivizuar me Cordobën në ligën e dytë spanjolle, në 30 takime, ku ka shënuar dhe 2 gola.

Më parë, ai ka mbajtur fanellën e ekipeve të njohura si Udinese, Real Zaragoza, Osasuna apo Lugo.

Related posts

PRITET FIRMA DHE PREZANTIMI SI TRAJNER I KOMBËTARES/ Zbuloni prapaskenat se si De Biasi bindi Edy Rejan

Delo.autor

MANCHESTER UNITED-BURNLEY/ Burnley dyfishon shifrat, shënon Chris Wood

Delo.autor

ZYRTARE/ E prezantuan si strateg dhe gjeni, Milan shkarkon trajnerin me dy fjali

Delo.autor

Leave a Comment