Champions League Futboll Sport

FINALJA CHAMPIONS NË “WANDA METROPOLITANO”/ Biletat kushtojnë sa një shtëpi në Shqipëri

Finalja e Champions League do të jetë tërësisht angleze.

Në stadiumin e Atletico Madridit “Wanda Metropolitano”, që ka 68.000 vende, tifozët e Liverpool dhe Totenham do t’i ndajnë duke marrë nga 33.226 bileta.

Me shumë gjasa biletat në mënyrë legale kanë mbaruar.

Tashmë, biletat për ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve mes Tottenhamit dhe Liverpoolit janë duke u shitur ilegalisht online me çmim mbi 50 mijë euro në sajtin StubHub.

Related posts

E BUJSHME/ Real Madridi jep lajmin zyrtar për transferimin e Ronaldos (FOTO)

Isa.Autor

ZBULON PRAPASKENAT E TALENTIT/ Agjenti Mino Raiola: Kean kishte qenë një hap larg kalimit tek…

Delo.autor

Ylli brazilian i Real Madrid: “Nuk dua të jem Neymar i ri as Robinho…

Isa.Autor

Leave a Comment