Futboll Premier League Sport

SHIHET SI ZËVENDËSUESI I SARRIT/ 5 gjërat që Lampard duhet t’i bëjë nëse merr drejtimin e Chelsea

Zëvendësuesi i Sarrit po shihet të jetë trajneri aktual i Derby County dhe dikur legjenda e Chelsea, Frank Lampard.

Lampard ka vetëm një vit përvojë, por këtë vit ai korri suksese të mëdha me Derbyn, duke prekur fazën e Play Off.

Ai shihet si i duhuri për të vazhduar rrugëtimin e Chelsea. Por, cilat janë 5 gjërat që ai duhet t’i bëjë nëse merr drejtimin e Chelsea. Më poshtë lajmi.net ua përcjell 5 lëvizjet kyçe, sipas ‘The Sun’.

Ta bind Hudson Odoin të qëndrojë.
T’iu tregojë të gjithëve kush është bosi.
T’iu jap të huazuarve mundësinë.
Ta luaj Kanten në pozitën e tij natyrale.
Ta mbysë sistemin ‘Sarriball’.

Related posts

Kastrioti-Tirana/ Formacionet: Hoxhallari përfundon në tribunë, Ze Maria me shumë ndryshime

Isa.Autor

SYNON PËRFORCIME TË MËDHA/ Ja dy lojtarët që janë prioritet i Perezit për t’u blerë

Delo.autor

Tifozët e Juventusit kritikojnë Allegrin, ja çfarë ka bërë me sulmuesin argjentinas

Sadik.Autor

Leave a Comment