Futboll Sport

SKANDAL NË “EURO” U-21/ Sapo përfundoi ndeshja, mbrojtësit rumun i dhunojnë të dashurën

Një ngjarje e shëmtuar ndodhi në Cesena fundin e ndeshjes mes Francës U-21 dhe Rumanisë U-21, të vlefshme për Europianin e 21-vjeçarëve.

E dashura e mbrojtësit rumun, Cristian Manea, është dhunuar nga disa tifozë në fundin e ndeshjes, teksa u dërgua në spital, ku mori 2 qepje në buzë.

Zanafilla e aktit të shëmtuar nisi menjëherë sapo përfundoi ndeshja.

Mbrojtësi Manea shkoi drejt tribunës për të takuar të dashurën e tij, por para i ka dalë një vajzë tjetër, që i ka kërkuar të bëjë një foto me të.

Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga Manea, i cili e ka refuzuar tifozen, duke e shtyrë.

Ky veprim i futbollistit rumun, dyshohet të ketë acaruar situatën, teksa 2 persona janë hakmarrë duke dhunuar të dashurën e tij.

Related posts

Platini i dënuar nga FIFA nuk shkon në Moskë për finalen, por inkurajon Francën

Isa.Autor

LIVE/ Real Madrid-Atlecio. Mbyllet koha e rregullt, rezultati 0-0

Delo.autor

EURO 2020/ “Gjermania bën “vetëvrasje”, De Ligt e kthen në lojë. Ja “perla” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment