Futboll Sport

SKANDAL NË “EURO” U-21/ Sapo përfundoi ndeshja, mbrojtësit rumun i dhunojnë të dashurën

Një ngjarje e shëmtuar ndodhi në Cesena fundin e ndeshjes mes Francës U-21 dhe Rumanisë U-21, të vlefshme për Europianin e 21-vjeçarëve.

E dashura e mbrojtësit rumun, Cristian Manea, është dhunuar nga disa tifozë në fundin e ndeshjes, teksa u dërgua në spital, ku mori 2 qepje në buzë.

Zanafilla e aktit të shëmtuar nisi menjëherë sapo përfundoi ndeshja.

Mbrojtësi Manea shkoi drejt tribunës për të takuar të dashurën e tij, por para i ka dalë një vajzë tjetër, që i ka kërkuar të bëjë një foto me të.

Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga Manea, i cili e ka refuzuar tifozen, duke e shtyrë.

Ky veprim i futbollistit rumun, dyshohet të ketë acaruar situatën, teksa 2 persona janë hakmarrë duke dhunuar të dashurën e tij.

Related posts

E ardhmja e Suso mbetet në “udhëkryq”, kushton “vetëm” 38 milionë euro…

Sadik.Autor

LUAN TENIS ME SCHALKEN/ Të besuarit e Guardiolës “shkatërrojnë” gjermanët dhe kalojnë në çerekfinale

Delo.autor

NOTAT PËR JAVËN E 33 NË SUPERIORE/ Partizani shkëlqen, Tirana bën “vetëvrasje”. Ja klubet që zhgënjejnë

Delo.autor

Leave a Comment