Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

ZYRTARE/ Enea Mihaj prezantohet te PAOK-u, ja përfitimet

Tashmë mund të quhet zyrtarisht një lojtar i PAOK-ut, mbrojtësi shqiptar, Enea Mihaj.

Përmes rrjeteve sociale, skuadra e Selanikut ka bërë zyrtar kalimin e lojtarit të Kombëtares nga Pametolikosi.

Është një hap shumë i rëndësishëm për 21-vjeçarin, i cili ka bërë paraqitje shumë të mira në kampionatin grek dhe mundi i tij u shpërblye.

Kujtojmë që sezonin që lamë pas ai luajti 19 ndeshje duke qenë një nga shtyllat e ekipi të Agrinios.

Mihaj do të mbajë veshur fanellën me numrin 6 dhe ka nënshkruar një kontratë deri në vitin 2023.

 

Related posts

NIS ME GOL AVENTURËN E TIJ NË AUSTRI/ Bekim Balaj shënon pas 5 minutash lojë, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

Hamsik: Ka ardhur koha e Napolit për të fituar Scudetto-n

Q.Autor

SPEKTAKOLAR/ SHKËLQEN në Itali me JUVEN, TALENTI i Zvicrës drejt kuqezinjve

Isa.Autor

Leave a Comment