Futboll Premier League Sport

SKENAR I PABESUESHËM/ Rivalët e urryer tentojnë të transferojnë Salah për…

Mohamed Salah po tërbon tifozët e Liverpoolit pasi në media po përflitet se ai mund të transferohet te rivalët e urryer të Manchester United.

Një skenar i tillë duket dhe më i pabesueshëm, por lajmi është publikuar ditën e sotme nga e përditshmja spanjolle “AS” e cila guxon dhe ka dalë me kryeartikullin:

“Man United monitoron situatën e Salah”. “Djatë” duan të rikthehen në top dhe trajneri Ole Gunnar Solskjaer po mendon të bëjë ndonjë goditje të bujshme për të synuar kreun.

Egjiptiani refuzoi të fliste në lidhje me të ardhmen e tij duke ngjallur dyshime: “Për të ardhmen nuk mund të flas” dhe kjo ngjalli dyshime.

Liverpool nuk dëshiron të humbë “xhevahirin” e tyre për të cilin kërkojnë jo më pak se 200 milionë euro.

Related posts

DEKLARATA E TIJ KA LËNË HAPUR DERËN E “CAMP NOU”/ Valverde befason gazetarët: Ku ta pozicionoj Griezmannin te Barcelona? Për këtë…

Delo.autor

MODELJA SEKSI/ Trëndafila nga Arabia Saudite për “BOMBËN” E ICARDIT (FOTO)

Isa.Autor

Gjermania po humbet me Meksikën, shfaqet Sane që u la jashtë Botërorit (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment