Champions League Futboll Sport

U SHPALLËN “MBRET” TË EUROPËS/ Holanda i pret si heronj dy fituesit e Champions (VIDEO)

Pas suksesit në Champions League, futbollistët e Liverpoolit i janë bashkuar përfaqësueseve respektive.

Holandezët Virgil van Dijk dhe Georgino Wijnaldum janë pritur në mënyrë befasuese nga bashkëlojtarët të cilët janë grumbulluar për ndeshjet e Ligës së Kombeve.

Dyshja e Liverpoolit është përgëzuar për suksesin e arritur duke ju bërë një pritje e ngrohtë.

Holanda do të luaj gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve kundër Anglisë me 6 qershor.

Ja pritja e lojtarëve:

Related posts

PAS GOLAVE TË ANULUARA NGA VAR/ Valladolid e zhbllokon, Real kundëpërgjigjet (VIDEO)

Delo.autor

SKËNDERBEU-BYLIS/ Miraka i kthehet në makth Bregut, gardiani i skuadrës ballshiote kryen 2 superpritje (VIDEO)

Delo.autor

“ZONJA E VJETËR” PA VIJA? Ja si tifozët e Juventusit shtangen nga uniformat për sezonin tjetër (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment