Futboll Sport

TALENTI HOLANDEZ TRADHTON BARCELONËN/ Agjenti i De Ligt në bisedime me një tjetër klub gjigant…

Mund të jetë De Ligt operacioni i parë i Leonardos si drejtor sportiv te PSG-ja.

Kampionët e Francës kanë bërë hapa përpara në krahasim me Barcelonën dhe deri tashmë janë duke kryesuar për holandezin.

Siç raportojnë mediat franceze, agjenti i lojtarit, Mino Raiola, është momentalisht në Francë dhe mund të mbyllë operacionin brenda ditëve në vazhdim.

Kështu, 19-vjeçari “tradhton” Barcelonën dhe shkon në një ekip tjetër.

Tashmë PSG-ja ka mposhtur jo vetëm katalanasit, por edhe Bayernin e Juventusin.

Related posts

NUK BINDI/ ANDRE SILVA me “valixhe në duar”, ja e ardhmja e sulmuesit (FOTO)

Isa.Autor

Azpilicueta i trembet rivalëve, zgjedh kombëtaren që do triumfoj në “Rusi 2018”

Sadik.Autor

HARBOHEN TIFOZËT E INTERIT/ E ardhmja e ICARDIT: Wanda NARA e zbulon “pa dashje” (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment