Futboll La Liga Sport

ZBULON TË ARDHMEN E TIJ/ Sulmuesi i Barcelonës pranon largimin, ja klubi i ri

Në rikthim te Barcelona pas huazimit jo me fat te Arsenal, Denis Suarez nuk do të qëndrojë me ekipin blaugrana.

Mesfushori i ri spanjoll, i joshur në të kaluarën edhe nga skuadra italiane, në fakt ka folur me mediat spanjolle në lidhje me të ardhmen e tij.

“Do të largohem nga Barcelona dhe Celta Vigo është një opsion. Jam i bindur se një ditë do të luaj te Celta, por nuk e di se kur do të ndodhë. Kam oferta edhe nga klube të huaja, por i jap prioritet futbollit spanjoll”, u shpreh mesfushori 25-vjeçar, në gjurmët e të cilit është edhe Sevilla.

Related posts

Nëna e Leo Messit thotë se e ka parë djalin e saj të qajë për shkak të kritikave

Isa.Autor

HIDHET “BOMBA” NË SPANJË/ Ja mesazhi i Casillas për trajnerin e pushuar nga Real Madridi

Delo.autor

Richarlison: Miqtë e mi ndodhen në burg, ose të vdekur. Edhe unë isha në atë rrugë…

Sadik.Autor

Leave a Comment