Futboll Gossip Sport

“DUA TË JEM SHISHJA ATY POSHTË…”/ Boateng provokon ish-gruan e tij

Kevin Prince Boateng dhe Melissa Satta e kanë rikthyer dashurinë e tyre.

Kohët e fundit janë rikthyer pëlqimet dhe komentet në rrjete sociale në fotot e të dyve, ndërsa futbollisti ganez nuk e ka humbur rastin të komentojë dhe ta citojë bukuroshen italiane. Madje, edhe më shumë, pasi në komentin e fundit i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Melissa, ka postuar një fotografi në fund të stërvitjes me një shishe të ujit të futur pikërisht në llastikun e pantallonave.

Dhe, futbollisti i deritashëm i Barcelonës i është përgjigjur një prej ‘story’ të bukuroshes me një koment epik:

“Dua të jem ajo shishe”, ka komentuar Boateng.

Related posts

Subasic: Jemi gati për betejë, ky është rasti i artë për Kroacinë

Isa.Autor

RONALDO E KA PISK PUNËN/ Rrezik i kuq për JUVEN në raundin e dytë të Championsit

Isa.Autor

REAL MADRID-BILBAO/ Startojnë Vinicius Jr. dhe Rodrygo në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment