Futboll Sport

LAÇI-BEER SHEVAS/ Nuabueze mposht portierin kundërshtar, ja goli për vendasit (VIDEO)

Laçi ka shënuar një gol shumë të shpejtë në përballjen ndaj Hapoel Beer Shevas e vlefshme për turin e parë eliminator në Europa League.

Në minutën e 3’ pas një harkimi nga e majta të Fangajt, është Nuabueze që me kokë çon topin në fundin e rrjetës duke mposhtur portierin kundërshtar.

Related posts

VDIQ tragjikisht në Genova/ 22-vjeçari SHQIPTAR nipi i futbollistit të njohur

Isa.Autor

SKANDALI/ Tre futbollistë sulmojnë arbitrin pas ndeshjes dhe i thyejnë nofullën

Isa.Autor

Ligue 1/ Dopietë e Mbappe, PSG ‘prek’ titullin

Q.Autor

Leave a Comment