Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja kualifikuese Europa League Kukësi-Debrecen, starton pjesa e dytë. Rezultati 1-0

Kukësi luan ditën e sotme ndeshjen e kthimit në turin e parë të Europa League, në “Elbasan Arena” përballë Debrecenit.

Ekipi i Ernest Gjokës, u mund thellë me shifrat 3-0 në takimin e parë të zhvilluar në Hungari, edhe pse duhet theksuar se bëri një paraqitje të mirë veçanërisht në pjesën e parë. Tashmë, verilindorët do të luajnë gjithçka për gjithçka, teksa shpresojnë edhe tek mrekullia.

Një numër i pakët tifozët do të mbështesin skuadrën verilindore në përballjen e sotme. Disfata në sfidën e parë, ka zbehur interesin e kuksianëve.

LIVE | KUKËSI-DEBRECEN 1-0 (0-3)

Ethemi 17′

KOMENTI LIVE: 

46′ Starton pjesa e dytë.

Related posts

60 MILION EURO DHE KONTRATË 5 VJEÇARE/ Barcelona dorëzon ofertën për Piquen e ri

Delo.autor

ÇFARË PO NDODH? Anëtari i familjes që ka në pronësi PSG-në poston foto të Messit e Ronaldos me fanellën e klubit francez

bora.autor

RRËFEN EMOCIONET PËR PRANINË E TIFOZËVE NË “ANFIELD”/ Klopp: Zhurma që bënin, po dridhesha… (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment