Boks MMA Sport Të tjera

MAYWEATHER KA NJË “SËMUNJDE”/ Përsëri poston VIDEO me miliona dollarë

Brenda pak ditësh Floyd Mayweather ka postuar foto dhe video të shumtë me para, nuk janë “qindarka hekuri” por miliona dollarë.

Mayweather 2 ditë më parë postoi një fotografi dhe një video ku shihej me shuma të mëdha parash. Ai deklaronte se aty ishin 1.8 milion dollarë.

Ndërsa sot Floyd ka postuar një tjetër video, teksa shihet të mbaj në duar 1milion dollarë (cash) , dhe një person tjetër shikohet të numërojë të tjera para.

View this post on Instagram

#Motivation Video Credit: @jirahmayweather

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Related posts

Presidentja e Kroacisë puth kupën dhe përqafon të gjithë futbollistët, ja festa e çmendur në shi (VIDEO)

Isa.Autor

LËSHOHET BOMBA NGA ITALIA/ Juventusi ka gati superofertën për mbretin egjiptian, ja shifra e çmendur

Delo.autor

INTERI I FRIKSHËM/ Zbuloni  formacionin për sezonin 2018/19 të klubit zikaltër

Isa.Autor

Leave a Comment