Futboll Seria A Sport

NJË TJETËR POLAK NË “SAN SIRO”/ Milan gati “goditjen” e radhës në Angli tek…

Milani po punon për skuadrën e sezonit të ardhshëm dhe sipas raportimeve të fundit Rosonerët kanë gati goditjen e rradhës në merkato.

Siç raportojnë mediat polake, Milani është i interesuar për mbrojtësin e Arsenal Krystian Bielik, i cili është i huazuar te Charlton.

Bielik është qendërmbrojtës dhe është vetëm 21-vjeç. Ai gjithashtu është pjesë e përfaqësueses së Polonisë.

Polaku nuk bën pjesë në planet e Unai Emery dhe Milani kërkon të përfitojë nga kjo situatë.

Related posts

HYN NË “BETEJË” PËR 21-VJEÇARIN/ PSG fokusohet tek të rinjtë, synon talentin e Serisë A

Delo.autor

Korçarët në ankth pas vendimit të CAS-it, dy titullarët mbajnë peng “Skënderbeun e ri”

Isa.Autor

Ish-trajneri i Anglisë bekon afrikanët: Kampion bote një ditë

Sadik.Autor

Leave a Comment