Futboll Sport

PARTIZANI-QARABAG/ “Demat” të pa fat, ja 3 raste të arta për shënim (VIDEO)

Partizani është pa fat.

Të kuqtë kishin tre traste të arta për shënim por pa mundur të ndëshkojnë Qarabagun që shpëton për mrekulli falë aftësive të portierit.

Portieri Vagner dhe traversa i mohojnë golin e avantazhit të kuqve. Ishte Çinari fillimisht që pas harkimit të Hakajt, godet bukur me kokë, por portieri brazilian bën mrekullinë duke larguar rrezikun në këndore.

Pas harkimit nga këndi, Belica kërcen bukur me kokë, por topi ndalet nga traversa. Të kuqtë nuk heqin dorë teksa provojnë sërish me Melon, gjuajtja e brazilianit u ndal sërish nga portieri. Të pafat të kuqtë në këto minuta.

Related posts

Spal 0-3 Roma, notat e lojtarëve

Sadik.Autor

FITOI KUPËN ME DINAMON/ Zlatko “harron” Shqipërinë: Trajner u bëra në Azi

Isa.Autor

Casano bën parashikimin e Serie A: Kjo skuadër e FITON TITULLIN që në shkurt

Isa.Autor

Leave a Comment