Futboll Sport

PAS “DËSHTIMIT” NË FUTBOLL/ Kevin Prince Boateng vjen me një këngë të re (VIDEO)

Kevin-Prince Boateng është inkuadruar tashmë në botën e muzikës, konkretisht në zhanrin e repit, dhe pak kohë më parë lansoi këngën e tij të titulluar ”King”.

Tani ganezi ka ardhur me një tjetër këngë, por kësaj radhe në bashkëpunim me reperin Ty Elliot.  Kënga titullohet Bella Vita.

Nofka e tij është, ”PRIN$$”, dhe videon mund ta shihni më poshtë.

Ai nuk është futbollisti i parë që inkuadrohet në muzikë, pasi Dani Osvaldo u largua nga futbolli për t’ju përkushtuar muzikës.

Related posts

“MCN” shënon më shumë se krejt Real Madridi. Hija e PSG-së afrohet mbi “blaugranët”

Q.Autor

FINALIZOI KALIMIN TEK “ZIKALTËRIT”/ Prezantohet Diego Godin: Ja pse zgjodha Interin

Delo.autor

LIGA E KOMBEVE/ Ja 10 arsyet se pse SHQIPËRIA mund të marrë pikë sonte ndaj SKOCISË

Isa.Autor

Leave a Comment