Ekskluzive Futboll Gossip Sport

PAS PUSHIMEVE NË VENDLINDJE/ Salah rikthehet fuqishëm në stërvitje, ja çfarë poston

Nga suksesi I arrirë në sezonin e fundit Mohamed Salah po kërkohet nga shumë klube gjigante. Kampionët e Europës po mendojnë që t’i ofrojnë një kontratë të re “mbretit egjiptian” prej 25 milionë eurosh në sezon duke e blinduar në “Anfield”.

Salah, i cili në dy sezonet e fundit me fanellën e Liverpool ishte autor i 54 golave në 74 ndeshje në Premier League, gjithashtu mes protagonistëve absolutë të triumfit në Champions në finalen kundër Tottenham më 1 qershor.

Ylli Salah së fundmi ka postuar një foton në profilin e tij në “instagram” në palestër me dixhiturën “koha e stërvitjes”. Duket qartë vullneti dhe përkushtimi ndërthuren për të arritur nivelet maksimale. /Alpesport.al

Related posts

DEKLARATË LAMTUMIRE PËR INTER/ Mesfushori Vidal: Ja dy shtetet ku dua të vazhdoj karrierën

Delo.autor

ZBULON ANËN E PANJOHUR TË MARADONËS/ Ariel Ortega: Diego kishte një përulësi të jashtëzakonshme…

Delo.autor

ÇËSHTJA E STOLIT TË JUVENTUS KTHEHET NË “TELENOVELË”/ Guardiola sqaron: Nga Manchester City do iki kur të…

Delo.autor

Leave a Comment